Při realizaci dětských dnů těžíme z dlouholetých zkušeností, které jsme získali z pořádání letních dětských táborů a školních akcí. Za několik let co se o děti staráme, jsme již zjistili, co ti naši malí rošťáci ocení a co je pobaví. Proto pro ně máme vždy připravené hromadu her, soutěží, atrakcí a samozřejmě nějakou tu odměnu, bez té by to nešlo.
Dětské dny pořádáme pro naše táborníky, také pro širokou veřejnost, ale také i pro pro naše firemní klienty, většinou v podobě doprovodného programu, či family days.
Dětské dny se především osvědčily jako doprovodné akce u propagace nových produktů společností, prezentačních akcí firem, nebo akcí pořádaných městy a kraji.
Zajistíme vám dětský den na míru, najdeme vhodné místo na konání dětského dne ve vašem okolí, pokud ho ještě nemáte zajištěné, zajistíme atrakce (skákací hrad, lukostřelba, střelba z kuše, hlavolamy, nízké lanové překážky, atd.), program, který bude děti doprovázet po celý den a samozřejmě také odměny s diplomem pro děti za absolvování namáhavého a zábavného dne.
IMG_0669.JPG
IMG_0809.JPG
IMG_0822.JPG
IMG_0804.JPG
Kontakty
Adventure 4 Life
Košťálov 276
info@a4l.cz
www.a4l.cz
Fakturační údaje
IČ: 24794449
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one