1. K pořádání vlastních školních výletů můžete využít jedno z našich dvou rekreačních středisek, ve kterém si uspořádáte program sami podle svých představ, nebo
2. Můžete využít našich služeb a my vám celý výlet i s programem zařídíme. Výlet může být uskutečněn v jednom z našich středisek anebo přijedeme kamkoliv za vámi a program zrealizujeme ve vámi vybraném místě podle vašich požadavků a představ. Výhodou tohoto řešení pro kantory je, že si nemusí brát vybavení sebou a vymýšlet celý program jak zabavit děti po celou dobu výletu. Ba naopak, když budou kantoři chtít, můžou se zúčastnit námi připravovaného programu a tím si pobyt se svojí třídu užít stejně jako jejich žáci a studenti.
Délka výletů není nijak omezena, vše je závislé na vašich přáních. Obvykle výlety trvají 3 až 4 dny.
Školní výlety s programem
1. Průběžné výlety – tento typ školních výletů má hodně blízko k adaptačním kurzům. Je zaměřen hlavně na stmelení současného kolektivu a k tomu je i přizpůsoben program. Studenti jsou vystaveni situacím, které by měli posílit kolektiv a odstranit nežádoucí projevy ve skupině a to zábavnou formou. A proto tento typ výletu může být určen pro kolektivy s problematickými vztahy uvnitř třídy, ale také pro třídy, které chtějí zažít něco netradičního.
2. Výlet s programem – pro třídy je připraven takový program, který zahrnuje mnoho zábavných her (lukostřelba, skákací hrad, nízké lanové překážky, míčové hry, strategické hry, netradiční sporty, výtvarné hry podporující tvořivost), které z výletu udělají nezapomenutelný zážitek. A to bez jakýchkoliv starostí, o vše se postaráme my.
Kontakty
Adventure 4 Life
Košťálov 276
info@a4l.cz
www.a4l.cz
Fakturační údaje
IČ: 24794449
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one