Sport a turistika spojená s dalšími tělovýchovnými a rekreačními činnostmi v přírodě je v našich podmínkách jednou z nejpřístupnějších a také nejvíce rozšířených celoživotních pohybových aktivit. Význam spočívá především v tom, že rozvíjí tělesnou kondici, žáci se pohybují ve zdravém přírodním prostředí, prohlubuje se poznání přírodních krás, vychovává jedince ke správnému vztahu k životnímu prostředí, působí významně esteticky a eticky.
Sportovní kurzy obecně lze rozdělit na jednotlivé, tematicky zaměřené kurzy nebo lze pořádat jejich kombinaci. Pořádány jsou většinou na pět až sedm dní. Níže nabízíme základní rozdělení kurzů. Jde pouze o rozdělení podle toho, jaká činnost v těchto kurzech převažuje. Samozřejmostí je možnost kombinovat mezi sebou jednotlivé aktivity z těchto kurzů.
Cyklistický
Vodácký
Lyžařský
Turistický
Prioritou pro nás je u sportovních kurzů, a samozřejmě obecně u všech našich aktivit, bezpečnost. Všichni účastníci musejí před zahájením kurzu projít základním školením bezpečnosti. Po celou dobu kurzu je zajištěn dohled školených instruktorů v dostatečném počtu aby byla bezpečnost zajištěna.
Kontakty
Adventure 4 Life
Košťálov 276
info@a4l.cz
www.a4l.cz
Fakturační údaje
IČ: 24794449
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one